Servis

Pět důvodů proč si vybrat nás.

  • Nejde to! Máte problém s počítačem? Máme pro vás pomoc. Plný servis počítačů, notebooků, monitorů, kopírek, tiskáren, skartovaček… čištění od prachu a nánosů, diagnostiku, instalace Windows, výměna RAM, zrychlení počítače.
  • Ještě nemáte ještě ve firmě specialistu na výpočetní techniku. Provozujete menší počítačovou síť a její správa vám začíná přerůstat přes hlavu? Rádi začneme spolupracovat s Vašimi zaměstnanci a to takovým způsobem, aby i oni ocenili spolupráci s námi. Našim technikům zajišťujeme vzdělání v oblasti komunikace s uživateli, čímž se zefektivní vzájemná spolupráce. Známe nejen cenu Vašich dat, ale i cenu Vašeho času.
  • Švábi, bacili a špehy pryč. naprostá většina počítačů našich zákazníků obsahuje nějakou infiltraci, virus, spyware, malware nebo minimálně otravné neustále vyskakující reklamy. Někdy tato havěť pouze obtěžuje, častěji však útočí na vaše data, krade heslo do emailu nebo facebooku. Internetové bankovnictví je v ohrožení asi nejvíce, vaše peníze jsou pro útočníky velmi atraktivní. S námi se nemusíte bát. Odvirování počítače a správné zabezpečení bez ztráty dat je pro nás rutinou.
  • Nechceme se chlubit, ale 16 let zkušeností a stovky spokojených zákazníků už něco znamená.Opravujeme techniku pro Vás s 16-ti letými zkušenostmi a praxí, všech značek, snadno za pár kaček.
  • DIAGNOSTIKA ZDARMA, nejste si jistí, co může být s Vaším zařízením? Nebojte, u nás za prohlédnutí nic neplatíte.